giełda rolna


materiały budowlane


morze
 
   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Krzysztof Ciecióra kandydat na Prezydenta Radomska

Opis:Krzysztof Ciecióra kandydat na Prezydenta Radomska Pochodzę z Radomska
Urodziłem się i dorastałem w Radomsku. Wychowałem się na Sanikach, pracując od najmłodszych lat w rodzinnej gospodarstwie. Znam smak ciężkiej pracy i z wielkim szacunkiem podchodzę do wszelkich obowiązków.

Rodzina
Rodzina zawsze była dla mnie priorytetem. Ciepło rodzinne zawsze czerpałem od mojej Mamy, a mojego Taty inspirowała aktywność, pełniąc funkcję pierwszego posła z Radomska po zmianach ustrojowych. Zawsze mogę liczyć na wsparcie moich braci - Pawła, Tomka i Piotrka. Teraz moją największą siłą jest moja żona Natalia i mój największy kibic, Tymek.

Dzieciństwo i Edukacja
Ukończyłem Publiczną Szkołę Podstawową nr 4 "Reymontówka" na Bugaju oraz gimnazjum, które mieściło się w tym samym budynku. Następnie uczęszczałem do Technikum Elektryczno-Elektronicznego w Radomsku, gdzie pełniłem funkcję przewodniczącego klasy.

Harcerstwo w Radomsku
W czasie wolnym działałem aktywnie w radomskim harcerstwie, co dodatkowo umocniło moje wartości patriotyczne i dało mi umiejętności organizacyjne. To właśnie wtedy zorganizowałem moje pierwsze i najważniejsze wydarzenie kulturalne - koncert zespołu Lao Che oraz rekonstrukcję historyczną w Radomsku, upamiętniającą powstańców warszawskich.
Materiał Wyborczy KWW Krzysztofa Ciecióru OdNowa RP

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: RSKO
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 3015
Dodane: 2024.03.09
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj